Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti. Staň sa súčasťou nášho tímu  a získaj zaujímavú prácu.                                                                                      Okrem ďalších výhod, ktoré toto zamestnanie ponúka je, že budeš pracovať v mladom a dynamickom kolektíve.       

Čo u nás budeš robiť?

Do nášho tímu GOPASSU hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Dátový analytik.
Rozumieš číslam v grafoch alebo v tabuľkách a vieš ich dobre interpretovať? Máš dobré analytické a logické myslenie, schopnosť organizovať si svoju prácu a čas? Ovládaš SQL alebo PowerBI (príp. obdobný nástroj) na pokročilej úrovni?
Potom je táto ponuka určená pre Teba.
Čo budeš robiť?
Primárne analyzovať predaje a zákaznícke správanie. Pre potreby manažmentu vytvárať PowerBI reporty a tým podporovať operatívne a strategické rozhodovanie. Orientovať sa v databázach a prepájať rôzne množiny údajov. Sledovať trendy a nasadzovať nové prístupy a technológie pri práci s BIG dátami.
Dátový analytik :
• Vytvára/udržiava reporty, ktoré sledujú predaje vybraných produktov v čase alebo verzus finančný plán. Vyhodnocuje predaje, návštevnosti stránok a stredísk, úspešnosť marketingových ponúk, komunikácie na klienta podľa sledovaných KPI manažmentu.
• Rieši oblasť "DATAMINING-u", najmä za cieľom predikovania kúpy strategických produktov, segmentovania zákazníkov na základe ich nákupného správania a biznis potrieb.
• Rozvíja a využíva dátové modely na podporu analytiky, business riešení a manažérskeho rozhodovania, pre účely riadenia programu GOPASS, ale prípadne aj iné účely.
• Spája údaje z dátových zdrojov z rôznych produkčných systémov a ďalších e-commerce zdrojov ako sú dáta z webových stránok, Google Analytics, Bloomreach a iné za účelom ďalšej analýzy.
• Sleduje nové trendy a hľadá technológie vhodné pre inovatívny prístup k riadeniu dát, ich spracovávaniu, analýze a interpretácií. Hľadá anomálie v dátach.
• Vyhľadáva prípady, kedy je možné znižovať objem dát, optimalizovať výpočtový výkon a znižovať zaťaženie databázy.

Na túto prácu sa hodíš, ak...

Úspešný uchádzač mi mal spĺňať tieto požiadavky:
- min. stredoškolské s maturitou, resp. vysokoškolské vzdelanie so zameraním na dátovú analýzu, marketing, resp. ekonomiku
- ovládať SQL alebo PowerBI (príp. obdobný nástroj) na pokročilej úrovni
- ovládať MS Excel na pokročilej úrovni
- rozumieť číslam v grafoch alebo tabuľkách a vedieť ich dobre interpretovať
- výhodou sú skúsenosti s dataminingom, VBA, DAX, práca s API
- dobrá znalosť Bloomreach, Google Analytics, Google Ads, Facebook Manager výhodou
- dobré analytické a logické myslenie, schopnosť organizovať si svoju prácu a čas .

Prečo pracovať
v Tatry Mountain Resorts?

Športové a zábavné vyžitie

  • Celoročný skipass  platný vo Vysokých a Nízkych Tatrách, ale aj v českom stredisku Špindlerův Mlýn, Ještěd, v poľskom stredisku Szcyrk a v Rakúsku v strediskách Molltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz a Muttereralm.
  • Celoročný vstup do Vodných parkov, ktorý zahŕňa vstupy do Aquaparku Tatralandia, Vodného parku Bešeňová,  hotelových wellnessov a Sliezskeho zábavného parku Legendia v Poľsku.

 

Stravovanie

  • Zľava vo výške  50 % na konzumáciu jedál a nápojov vo všetkých reštauráciách a baroch TMR na Slovensku, ale aj v  prevádzkach Špindl Gastronomy v Špindlerovom Mlýne a v gastro prevádzkach Sliezskeho zábavného parku Legendia a aj v stredisku Szczyrk.

Nakupovanie

  • Zľava na nákupy vo výške  30 % v obchodoch Tatry Motion, Spindl Motion a Sczyrk Motion.
  • Možnosť využitia služieb so zľavou v požičovniach a v Lyžiarskej škole Tatry Motion, Špindl Motion v ski areály Špindlerův mlýn a v Sczyrk Motion v Szczyrku.

Osobný rozvoj, starostlivosť o zamestnanca

  • Zabezpečujeme pravidelné odborné  školenia, jazykové kurzy a ďalšie vzdelávanie.
  • Možnosť kariérneho rastu.
  • Prednostná ponuka nových pracovných príležitostí pre kmeňových zamestnancov.

Práca vo flexibilnom a mladom kolektíve.Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ) pracovný notebook, mobil, flexibilnú pracovnú dobu, teambuildingy a skvelú firemnú kultúru.

  • Mzda: od 1300,- EUR brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)
Magdaléna Kudelová

Máš otázky? Pýtaj sa!

Magdaléna Kudelová / Personálne oddelenie

+421905974947

Mám záujem o túto ponuku
Chcel by pracovať v TMR niekto z Tvojich priateľov? Pošli mu túto stránku.