Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti, v atraktívnom prostredí vo flexibilnom kolektíve. Staň sa súčasťou nášho tímu a získaj zaujímavú prácu  s množstvom rôznych benefitov.

Čo u nás budeš robiť?

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Marketingového špecialistu.
Si flexibilný, schopný riešiť problémy a úlohy samostatne, rád pracuješ v kolektíve a ovládaš anglický jazyk? Máš min. stredoškolské vzdelanie s maturitou (odbor marketing) a si aktívny vodič?
Výhodou je ak máš skúsenosti s prácou s grafickými programami a si priaznivcom zimných športov a turistiky.
Potom je táto ponuka určená pre Teba.
Pracovná náplň:

  •  Realizuje a koordinuje on-line a off-line marketingové aktivity v spolupráci s nadriadeným s cieľom napĺňania obchodno-marketingovej stratégie a plánu spoločnosti.
  •  Navrhuje, realizuje a koordinuje reklamné kampane spoločnosti, koordinuje dodávateľské firmy a mediálne spoločnosti, koordinuje výrobu reklamných formátov.
  • Navrhuje, realizuje a koordinuje štandardy pre strediskové aktivity, komunikáciu v strediskách, propagáciu produktov spoločnosti v stredisku.
  • Vytvára a kontroluje štandardy pre textový a mediálny obsah na internete, za účelom zvyšovať udržania rovnakej kvality a jednotnej komunikácie v spoločnosti.
  • Reprezentuje spoločnosť na výstavách, prezentáciách a podujatiach.
  • Sleduje nové trendy, príležitosti a navrhuje aktivity v oblasti online a off-line propagácie.
  • Realizuje a analyzuje štatistické prieskumy zákazníkov, trhu a konkurencie.
  • Tvorba obsahu a jeho následne publikovanie na zverené firemne sociálne siete (instagram, facebook, tik-tok)
  • Vykonáva administratívne činnosti spojené s fungovaním marketingu, evidenciu faktúr, objednávok a zmlúv.
  • Realizuje a eviduje zápisy ochranných reklamných známok.

Na túto prácu sa hodíš, ak...

Úspešný uchádzač by mal spĺňať tieto požiadavky:

  •  min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, odbor marketing,
  • prax na obdobnej pracovnej pozícii min. 1 rok
  • prax v oblasti spracovania grafických zadaní, marketingových materiálov,
  • znalosť AJ – pokročilý, Microsoft Office, grafické programy, web rozhranie,
  • vodičský preukaz „B“,
  •  kreativita,
  • pozitívny prístup a tímovosť,
  • samostatnosť

Prečo pracovať
v Tatry Mountain Resorts?

Športové a zábavné vyžitie

  • Celoročný skipass  platný vo Vysokých a Nízkych Tatrách, ale aj v českom stredisku Špindlerův Mlýn, Ještěd, v poľskom stredisku Szcyrk a v Rakúsku v strediskách Molltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz a Muttereralm.
  • Celoročný vstup do Vodných parkov, ktorý zahŕňa vstupy do Aquaparku Tatralandia, Vodného parku Bešeňová,  hotelových wellnessov a Sliezskeho zábavného parku Legendia v Poľsku.

Stravovanie

  • Zľava vo výške  50 % na konzumáciu jedál a nápojov vo všetkých reštauráciách a baroch TMR na Slovensku, ale aj v  prevádzkach Špindl Gastronomy v Špindlerovom Mlýne a v gastro prevádzkach Sliezskeho zábavného parku Legendia a aj v stredisku Szczyrk.

Nakupovanie

  • Zľava na nákupy vo výške  30 % v obchodoch Tatry Motion, Spindl Motion a Sczyrk Motion.
  • Možnosť využitia služieb so zľavou v požičovniach a v Lyžiarskej škole Tatry Motion, Špindl Motion v ski areály Špindlerův mlýn a v Sczyrk Motion v Szczyrku.

Osobný rozvoj, starostlivosť o zamestnanca

  • Zabezpečujeme pravidelné odborné  školenia, jazykové kurzy a ďalšie vzdelávanie.
  • Možnosť kariérneho rastu.
  • Prednostná ponuka nových pracovných príležitostí pre kmeňových zamestnancov.
  • Ponúkame pracovný pomer na plný úväzok
  • Máme bohatý systém zamestnaneckých benefitov
  • Môžeš sa zúčastniť mnohých eventov a športových akcií v  našich strediskách
  • Nástup: ihneď, resp. dohodou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950€ /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/
Magdaléna Kudelová

Máš otázky? Pýtaj sa!

Magdaléna Kudelová / Personálne oddelenie

+421905974947

Mám záujem o túto ponuku
Chcel by pracovať v TMR niekto z Tvojich priateľov? Pošli mu túto stránku.