HOTELY TMR – sieť renomovaných hotelov s celkovou kapacitou 2000 lôžok v 3 strediskách. Z toho vo Vysokých Tatrách 3 hotely, ktoré poskytujú maximálny komfort a najkrajší výhľad na hory. Každý hotel má vlastný príbeh, tak ho zaži aj Ty. Taká je kariéra v našich hoteloch.

Hotely TMR – sieť renomovaných hotelov s celkovou kapacitou 2000 lôžok v 4 strediskách, z toho 6 hotelov je v Nízkych Tatrách. Poskytujú maximálny komfort a najkrajší výhľad na hory. Každý hotel má vlastný príbeh, tak ho zaži aj Ty. Taká je kariéra v našich hoteloch. Každý rok pribúdajú nové prevádzky, kde môžeš nájsť uplatnenie v príjemnom prostredí hôr v kombinácii so zaujímavým zárobkom. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí a čerpaj nekonečnú energiu z prírody Nízkych Tatier.

Čo u nás budeš robiť?

Čo u nás budeš robiť?
-Staneš sa partnerom pre hotelové prevádzky ako aj centrálne oddelenia pre nastavovanie štandardov a procesov v užívaní rezervačného systému.
-Budeš mať zodpovednosť za kontrolovanie dodržiavania štandardov ich užívateľmi.
-Budeš mať za úlohu kontrolovať dodržiavanie štandardov, navrhovať a prijímať opatrenia pri ich nedodržiavaní.
-Očakávame, že budeš rozvíjať systém a jeho užívateľskú funkcionalitu a procesy v praxi za účelom zvyšovania efektivity práce a kvality pre klienta.
-Tvojou úlohou bude riadiť nastavenie systému a jeho rozširovanie tak, aby bol zabezpečený jednotný a štandardizovaný reporting.

Na túto prácu sa hodíš, ak...

Na túto prácu sa hodíš ak spĺňaš:
-Rozumieš hotelovým procesom a si flexibilný v hľadaní nových riešení?
-Roky praxe na recepcii v seniorskej pozícii, alebo na prevádzke hotela aj na inej managerskej pozícii máš dávno za sebou?
-Máš vysokoškolské vzdelanie aspoň na úrovní prvého stupňa v oblasti cestovného ruchu či ekonómie?
-Más analytické myslenie, dokážeš pracovať samostatne a si flexibilný?
-Ovládaš anglický jazyk a dohovoríš sa v češtine aj v poľštine?
-Skúsenosť s riadením tímu je výhodou, vyžaduje sa samostatnosť
Ak si odpovedal aspoň na 3 otázky áno neváhaj sa nám ozvať, radi sa porozprávame o Tvojich skúsenostiach na osobnom stretnutí.

Prečo pracovať
v Tatry Mountain Resorts?

Športové a zábavné vyžitie

 • Celoročný skipass za 20 € platný vo Vysokých a Nízkych Tatrách, ale aj v českom stredisku Špindlerův Mlýn, Ještěd a v poľskom stredisku Szcyrk.
 • Celoročný vstup do Vodných parkov za 20 €, ktorý zahŕňa vstupy do Aquaparku Tatralandia, Vodného parku Bešeňová,  hotelových wellnessov a Sliezskeho zábavného parku Legendia v Poľsku.
 • Zľava na rekreačné lietanie SUPERFLY v Hurricane Factory Tatralandia.
 • Možnosť zamestnaneckého pobytu vo vybraných hoteloch. 

Stravovanie

 • Zamestnanecké stravovanie v našich reštauráciách prípadne možnosť využiť jedálne kupóny aj v iných vybraných reštauráciách.
 • Zľava vo výške  50 % na konzumáciu jedál a nápojov vo všetkých reštauráciách a baroch TMR na Slovensku, ale aj v  prevádzkach Špindl Gastronomy v Špindlerovom Mlýne a v gastro prevádzkach Sliezskeho zábavného parku Legendia a aj v stredisku Szczyrk.

Nakupovanie

 • Zľava na nákupy vo výške  30 % v obchodoch Tatry Motion, Spindl Motion a Sczyrk Motion.
 • Možnosť využitia služieb so zľavou v požičovniach a v Lyžiarskej škole Tatry Motion, Špindl Motion v ski areály Špindlerův mlýn a v Sczyrk Motion v Szczyrku.

Osobný rozvoj, starostlivosť o zamestnanca

 • Zabezpečujeme pravidelné odborné  školenia, jazykové kurzy a ďalšie vzdelávanie.
 • Možnosť kariérneho rastu.
 • Prednostná ponuka nových pracovných príležitostí pre kmeňových zamestnancov.
 • Mzda: od 1500,- EUR brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)
Natália Farkašová

Máš otázky? Pýtaj sa!

Natália Farkašová / Personálne oddelenie

+421910921549

Mám záujem o túto ponuku
Chcel by pracovať v TMR niekto z Tvojich priateľov? Pošli mu túto stránku.