Hotely TMR – sieť renomovaných hotelov s celkovou kapacitou 2000 lôžok v 4 strediskách, z toho 6 hotelov je v Nízkych Tatrách. Poskytujú maximálny komfort a najkrajší výhľad na hory. Každý hotel má vlastný príbeh, tak ho zaži aj Ty. Taká je kariéra v našich hoteloch. Každý rok pribúdajú nové prevádzky, kde môžeš nájsť uplatnenie v príjemnom prostredí hôr v kombinácii so zaujímavým zárobkom. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí a čerpaj nekonečnú energiu z prírody Nízkych Tatier.

Čo u nás budeš robiť?

V prípade neprítomnosti hotelovej gazdinej plne zastupuje hotelovú gazdinú. Organizovanie práce na úseku upratovačiek a chyžných / Kontrola predpísaného oblečenia s menovkou všetkých upratovačiek a chyžných / Dodržiavanie a kontrola zásady prevádzkovej a osobnej hygieny / Preberanie bielizne na pranie, vedenie evidencie prevzatej a vypranej bielizne všetkých stredísk / Dodržiavanie postupy ukladania a skladovania bielizne / Objednávanie, evidencia a sledovanie spotreby čistiacich prostriedkov / Návrhy na doplnenie hotelového inventáru a bielizne v rámci ubytovacieho úseku / Evidencia a sledovanie odstránenia porúch na izbách a hotelových chodbách, komunikácia s údržbou hotela / Mesačná inventarizácia bielizne / Úzka spolupráca s recepciou hotela / Podieľa sa na príprave priestorov hotelových izieb a priestorov, ktoré sú jej zverené / Dohliada na správny postup pri príprave hotelových izieb a priestorov a zodpovedá za ich finálny vzhľad / Kontroluje skladové zásoby, inventár, hotelové prádlo a ostatný zverený materiál. / Kontroluje správnosť a efektívnosť používania zverených pracovných prostriedkov. / Vedie a trénuje zamestnancov pri zvyšovaní kvality služieb. / Pri komunikácii s hosťami a obchodnými partnermi reprezentuje hotel a spoločnosť, je nápomocný pri plnení požiadaviek a podávaní informácií. 
Práca na plný úväzok cca 40hodín /týždeň, t.j. 5 dní v týždni / miesto výkonu práce - hotelový úsek Hotel Grand****Jasná

Na túto prácu sa hodíš, ak...

Požadujeme : profesionálny a zodpovedný prístup k práci, flexibilitu, lojálnosť, schopnosť viesť a motivovať tím, skúsenosť s prácou v hotelierstve.

Prečo pracovať
v Tatry Mountain Resorts?

Športové a zábavné vyžitie

 • Celoročný skipass za 20 € platný vo Vysokých a Nízkych Tatrách, ale aj v českom stredisku Špindlerův Mlýn, Ještěd a v poľskom stredisku Szcyrk.
 • Celoročný vstup do Vodných parkov za 20 €, ktorý zahŕňa vstupy do Aquaparku Tatralandia, Vodného parku Bešeňová,  hotelových wellnessov a Sliezskeho zábavného parku Legendia v Poľsku.
 • Zľava na rekreačné lietanie SUPERFLY v Hurricane Factory Tatralandia.
 • Možnosť zamestnaneckého pobytu vo vybraných hoteloch. 

Stravovanie

 • Zamestnanecké stravovanie v našich reštauráciách prípadne možnosť využiť jedálne kupóny aj v iných vybraných reštauráciách.
 • Zľava vo výške  50 % na konzumáciu jedál a nápojov vo všetkých reštauráciách a baroch TMR na Slovensku, ale aj v  prevádzkach Špindl Gastronomy v Špindlerovom Mlýne a v gastro prevádzkach Sliezskeho zábavného parku Legendia a aj v stredisku Szczyrk.

Nakupovanie

 • Zľava na nákupy vo výške  30 % v obchodoch Tatry Motion, Spindl Motion a Sczyrk Motion.
 • Možnosť využitia služieb so zľavou v požičovniach a v Lyžiarskej škole Tatry Motion, Špindl Motion v ski areály Špindlerův mlýn a v Sczyrk Motion v Szczyrku.

Osobný rozvoj, starostlivosť o zamestnanca

 • Zabezpečujeme pravidelné odborné  školenia, jazykové kurzy a ďalšie vzdelávanie.
 • Možnosť kariérneho rastu.
 • Prednostná ponuka nových pracovných príležitostí pre kmeňových zamestnancov.
 • Mzda: od 720,- EUR brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)
Natália Farkašová

Máš otázky? Pýtaj sa!

Natália Farkašová / Personálne oddelenie

+421910921549

Mám záujem o túto ponuku
Chcel by pracovať v TMR niekto z Tvojich priateľov? Pošli mu túto stránku.